O firmě

Velkoobchod Berka

 Jsme tu pro vás zejména v oblasti cukrovinek a kávy. Okrajově se však věnujeme i nápojům a krmení pro psy a kočky. Od roku 2005 působíme na trhu jako dodavatel pro velkoobchody, maloobchody i koncové zákazníky. Dokážeme vám tedy zajistit dodávky zboží malé i velké. Přesně tak, jak potřebujete.

 Na prvním místě je u nás vždy vstřícnost a úcta k našim zákazníkům a fakt, že se dokážeme na ledasčem domluvit. Některé zboží lze například po předchozí domluvě dělit. Zakládáme si na spolehlivých dodávkách a rychlosti. Objednané zboží vám zavezeme nejpozději do 2 pracovních dnů.

 Naši zaměstnanci jsou tu k vašim službám, ochotni řešit i nestandardní situace. Zajistí vám třeba zhotovení balíčků na míru, pro partnery, kolegy, zaměstnance i do vaší prodejny. Vánoční i dárkové balíčky, velikonoční, mikulášské nebo ty pro firemní účely. 

 Pro velkoobchody

Jako logistický partner společnosti IDC Praha distribujeme do velkoobchodů výrobky Sedita, ale i cukrovinky jiných značek. Působíme v Západních, Středních, Severních i Jižních Čechách a Praze.

 

Pro maloobchody

Zásobujeme nejen cukrovinkami veškeré maloobchody jako kantýny, bufety, večerky, čerpací stanice, obchody, cukrárny a podobně. V rámci maloobchodu spolupracujeme především v oblastech Plzeň, Plzeň-sever, Plzeň-jih, Rokycany, Klatovy a Tachov.

 

Pro koncové zákazníky

V případě, že si chcete objednat cukrovinky a další produkty jen pro sebe a své soukromé účely a radost, využijte našeho e-shopu.

 Zboží u nás můžete objednat telefonicky, osobní návštěvou a schůzkou s naším obchodním zástupcem nebo na našem e-shopu. Pokud si s námi přejete spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat, budeme se těšit.

 

Čekejte prosím...
cross